Dobravona.sk

Levandula a vyrobky z levandule

 

(prázdny)

Odber noviniek

Doprava a platba

Spôsob dodania tovaru

 

Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty, 1. triedou, na Vami uvedenú poštovú adresu, formou dobierky. Objednaný tovar bude pripravený k odoslaniu najneskôr do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky, resp. od pripísania platby na účet predávajúceho.


O expedícii tovaru Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

 

Poplatky za doručenie:

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie.

 

Doručenie tovaru na dobierku: 2,99 EUR

 


Na čo si dať pozor pri preberaní zásielky:
Pri preberaní tovaru je potrené skontrolovať neporušenosť obalu. Tovar je v plnej výške poistený, je však nutné ho skontrolovať pri prevzatí od prepravcu. Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite.

V prípade poškodenia tovaru, ktoré bolo zjavné pri preberaní je nutné uviesť výhradu do prepravného listu. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, ktoré nebudú nahlásené do 24 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu! Neskoršie reklamácie prepravca neuznáva.


Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení na pošte nebolo doručené ani do 7 dní po našom e-maili, kontaktujte prosím svoju dodávaciu poštu aj nás.

 


Úvodná stránkaÚvodná stránka